Oda Türü / Fiyatı

Oda Fiyatları

Kamu Personeli

Referanslı Konaklama

Bir kişi oda fiyatı (Single)

80

120

İki kişi oda fiyatı (Twin / French)

120

180

  • Erciyes Üniversitesi personeli, öğrencileri ve emeklileri ile bunların eşleri, alt soyları (çocuk ve torun) ve üst soylarına (anne-baba, büyükanne-büyükbaba) tek başlarına veya birlikte konaklamaları durumunda kurum personeli için belirlenen tarife uygulanır.
  • Diğer kamu kurum ve kuruluşlarının personeli ve emeklileri ile bunların eşleri, alt soyları (çocuk ve torun) ve üst soylarına (anne-baba, büyükanne-büyükbaba) sadece birlikte konaklamaları durumunda kurum personeli için belirlenen tarife uygulanır.
  • Diğer üniversite öğrencilerinin konaklamalarında sadece kendilerine kurum personeli için belirlenen tarife uygulanır.
  • 01 Şubat 2017 tarihinden sonra doğan çocuklar ücretsiz, 1 Şubat 2014 ile 1 Şubat 2017 tarihleri arasında (bu tarihler dâhil) doğan çocuklar için ise konaklama bedelinin yarısı alınır.
  • ERASMUS kapsamında gelen ziyaretçiler ile Üniversitemiz birimlerinde etkinlik kapsamında ders ve konferans vermeye gelen, sosyal, kültürel ve bilimsel faaliyetlere katılanlara kamu personeli olmasalar da kurum personeli için belirlenen tarife uygulanır.

* Bu fiyat listesi 1 Şubat 2021 tarihine kadar geçerlidir.
** Referanslı konaklama, kamu kurumu çalışanı olmayan diğer kişilerin Erciyes Üniversitesi çalışanı bir kişi tarafından (kurum kimliği ibraz edilmek suretiyle) referans gösterilmesine dayalı konaklama usulüdür.


 

 

 

REZERVASYON ŞARTLARI

1. Check-in (otele giriş) işlemleri giriş tarihinde saat 14:00’da yapılacaktır.
 

2. Check-out (otelden ayrılış) işlemleri çıkış tarihinde saat 12:00’a kadar yapılmalı ve oda(lar) boşaltılmalıdır.
 

3. Check -in (otele giriş) tarihinde akşam saat 16:00’ya kadar gerçekleşmeyen rezervasyonlar iptal edilir.
 

4. Konaklama tarihinden iki gün öncesinde yapılan iptallerden veya yapılıp da gerçekleşmeyen rezervasyonlardan (noshow) bir günlük konaklama bedeli rezervasyonu yaptırandan tahsil edilir.
 

5. Uygulama otelinde verilen hizmetlerden hiçbir şekilde bedelsiz faydalanılamaz.

Rezervasyon formu doldurulmadan ve imzalanmadan rezervasyon kabulü yapılmaz.

 


Standart Oda (French Bed)

Standart Oda (Twin Bed)


 

Erciyes Üniversitesi Turizm Fakültesi Uygulama Oteli 38039 Melikgazi / KAYSERİ | TEL: 0352 207 66 66 Dahili:17000 | FAKS: 0352 437 31 40