Odalar

Uygulama Oteli’nin toplam 40 odası bulunmakta olup, bu odalar; 20 French Bed Oda (büyük aile yataklı oda) ve 20 Twin Bed Oda (iki ayrı tek kişilik yataklı oda) şeklindedir. Tüm odalar, temiz, konforlu ve ferahtır. Odalarımız merkezi sistem kaloriferli olup, oldukça iyi bir ısıtma sistemine sahiptir. Odalarda 24 saat sıcak su imkânı bulunmaktadır.

Otelimizde kesintisiz kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. Ancak, bu internet erişim sistemi Educational Roaming Infrastructure (EDUROAM) üyesi olan üniversite ve kurumlarda çalışan misafirlerimizin kendi kurumsal kullanıcı adı ve şifreleri ile ücretsiz kullanıma açıktır (EDUROAM Üye Kurumları Görmek İçin Tıklayınız). EDUROAM kullanıcı adı ve şifresine sahip olmayan misafirlerimiz ise lobide bulunan bilgisayarı kullanarak internet hizmetine ulaşabilirler.

Odalarda Sunulan İmkanlar

Mini buzdolabı, LCD TV, telefon, kablosuz internet, çalışma masası, saç kurutma makinesi, duşa kabin, W.C., havlu ve terlik.
 

 
 
 

Çift kişilik oda (Double / DBL)

 

 
 

Tek kişilik oda (Twin / SNG)

 

 


 

 

 

 

 

Erciyes Üniversitesi Turizm Fakültesi Uygulama Oteli 38039 Melikgazi / KAYSERİ | TEL: 0352 207 66 66 Dahili:17000 | FAKS: 0352 437 31 40